![У Луцьку розчистять зарості навколо Дитячої залізниці](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/ol/daxev2-mesx2pprodkt2zvsnyzrk6rzjb5yuola.jpg)
Роботи розпочнуться вже в грудні.
У Луцьку розчистять зарості навколо Дитячої залізниці
Роботи триватимуть протягом зими
Про це повідомили у міській раді.
«У зв'язку з передачею майна комплексу об’єктів соціальної інфраструктури «Луцька дитяча залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» на вул. Шопена, 14а, та вул. Клима Савура, 42 у м. Луцьку в комунальну власність Луцької міської територіальної громади та неодноразовими зверненнями мешканців міста Луцька щодо проведення розчищення самосійних та аварійних насаджень вздовж р. Сапалаївка в центральній частині міста, в грудні 2023 року будуть розпочаті роботи з видалення аварійних, сухостійних, самосійних, фаутних дерев та порослі у водоохоронній зоні та прибережній захисній смузі р. Сапалаївка (від мосту на вул. Щепкіна до мосту на вул. Шопена).
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/jp/ic7ayd-0x0-700x467-hud2jixmspxkll3sk46cmvbko4za3jpk.jpg)
Роботи будуть проводитись протягом зимового періоду 2023-2024 років комунальним підприємством «Парки та сквери м. Луцька» відповідно до рішення «Постійно діючої комісії з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Луцької міської територіальної громади» (протокольне рішення від 04.04.2023 № 4) та на підставі ордера на видалення зелених насаджень від 01.12.2023 № 277», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/qf/6xb24b-0x0-800x800-ap3bz2jlmtqmeprz5umwy6w3inldnqfs.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)