![Продовжують мінувати волинську ділянку україно-білоруського кордону](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/pm/xpmxj3-wuqxq2nwkyjd4iyaktl4c24x73r5spms.jpg)
Зводяться нові оборонні споруди.
Продовжують мінувати волинську ділянку україно-білоруського кордону
Укріплення кордону з білоруссю триває постійно
Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
«Разом з керівником прикордонного загону Сергієм Лозінським з робочою поїздкою відвідав українсько-білоруський кордон, - зазначив він. - Укріплення кордону з білоруссю триває постійно, тож оглянув проведену роботу та з керівником прикордонного загону обговорили перспективи подальшого нарощування інженерних загороджень на північному рубежі області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/pv/rnqkv3-0x0-768x576-rnsdwd7vb2wcyidhg5fc6lfy25d7qpvo.jpg)
Так, нині лінія розмежування захищена оборонними спорудами та облаштованими керованими та некерованими мінно-вибуховими загородженнями. Однак робота триває й зараз, зводяться нові оборонні споруди.
Прикордонники на варті цілодобово та повністю контролюють ситуацію».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/4p/j7a6ff-0x0-768x1024-7km2p4k5rpng26lsghztqtyvbtwcr4po.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)