![На Волині викрили повний гараж фальсифікату](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/ms/xncybs-0x19-1280x853-cgmhwzij72zwjoiodriqug62vat6ymsh.jpg)
Загальна вартість вилучених товарів складає майже 2 млн грн.
На Волині викрили повний гараж фальсифікату
Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області викрили жителя обласного центру, який впродовж 3 років незаконно купував, зберігав і перевозив для продажу горілчані та тютюнові вироби
Під час слідства детективи задокументували факти збуту фальсифікованого товару та провели обшук складських приміщень гаражного кооперативу, де зберігався фальсифікат, а також автомобілів, якими підприємець перевозив незаконно виготовлені підакцизні товари.
Про це повідомляє ТУ БЕБ у Волинській області.
Загалом працівники БЕБ вилучили понад 18 тис. пачок цигарок, 6 700 пляшок алкоголю і 470 літрів спирту. Загальна вартість вилучених товарів складає майже 2 млн грн.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області. Процесуальне керівництво - прокурори Волинської обласної прокуратури.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/pa/4f4kpg-0x0-1280x1020-7z6mzh3x6lpxifgdiesvrmqugiteqpae.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/uk/irtduj-0x0-1280x1020-burld6gr5matt2g33dpeh4mipfnu7uko.jpg)
Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.
Читайте також:
- У Луцьку відбулося спецпогашення марки «Подарунки Святого Миколая» (Фото);
- У Луцьку запрацювала резиденція Святого Миколая в укритті;
- На Волині до лікарні потрапили декілька людей із переохолодженням;
- Як вбили зрадника України Киву: деталі.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)