![Сьогодні 9-та річниця заснування 14-ої окремої механізованої бригади](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/7a/i6zozr-120x-1-1156x771-kdwlknz62ri3u4aiqg5b4xk35rslu7am.jpg)
Завдяки цим мужнім хлопцям та дівчатам Україна живе і житиме завжди!
Сьогодні 9-та річниця заснування 14-ої окремої механізованої бригади
З нагоди 9-ї річниці заснування народженої та загартованої в боях 14-ої окремої механізованої бригади Ігор Пальонка привітав воїнів з’єднання під час ранкового урочистого шикування
Від імені усієї громади очільник міста подякував командуванню бригади та кожному бійцю за службу, відданість та героїзм у відбитті російської агресії.
Про це йдеться на сторінці Ігор Пальонка - голова Володимир-Волинської територіальної громади.
Міський голова вручив подарунки та подяки окремим військовослужбовцям, які проявили особисту мужність, стійкість та рішучість при виконанні військового обов'язку.
Також голова повідомив, що у відповідь на звернення командира бригади підполковника Олексія Трубнікова сьогодні скликає позачергове засідання бюджетної комісії для перерозподілу коштів у сумі 3, 5 млн грн для придбання квадрокоптерів, БПЛА і дронів.
Читайте також: Ковельські комунальники отримали нову техніку.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)