![У селищі на Волині прикрашають «Ялинку вдячності» (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/il/f3rtbp-0x1005-1536x1024-rilr3n2hoy3ondgwe5obqq4ciwgz5ilb.jpg)
У селищі на Волині прикрашають «Ялинку вдячності» (Фото)
Кожен працює на своєму фронті
Наближаються Різдво та Новий рік. Традиційно ми кладемо під ялинку подарунки для наших рідних. Від початку війни в Україні рідними для Старовижівської шкільної родини стали наші Захисники.
У Старовижівському ліцеї встановлена ЯЛИНКА ВДЯЧНОСТІ, яку кожен вчитель, учень, тато чи мама може прикрасити новорічним подарунком для воїна, йдеться на сторінці ліцею у фейсбуці.
Це лист, чай, кава, шоколад, теплі носочки, печиво, серветки, мило, окопні свічки, устілки, грілки і т д. Всі подарунки волонтери періодично доправляють ЗСУ. Ялинка зроблена з маскувальної сітки, з любов’ю сплетеної руками учнів, вчителів, батьків. Один бік цієї ялинки прикрашають сім янголів, символізуючи пам’ять про загиблих у війні випускників школи.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/cx/fmqw6f--1x0-1187x1170-tun75bvgpfhhsscmz7j4xgtclqdpycxj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/sn/lozq5s-0x0-1536x2048-sgwqdwqzv4xrp43n2fbivsosqh35lsnn.jpg)
Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.
Читайте також:
- Показали, як волиняни героїчно стримують ворога під Кремінною (Відео);
- Оперативна ситуація на кордоні Волині з білоруссю на ранок 15 грудня;
- На Волині викрали велику суму грошей у жінки, якій пообіцяли допомогти;
- Знову втрати: війна забрала життя ще одного Героя із Волині.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)