![На Волині шахраї впіймали облизня](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/na/dpdppz-55x0-1147x765-wz6tv43sl76aidn3j3kjr6sz7n2zunas.jpg)
Будьте обережні!
На Волині шахраї впіймали облизня
Чергова жертва дурисвітів виявилася міцним горішком
Дурисвіти кілька разів телефонували жителеві села Ярівка Горохівської територіальної громади Луцького району.
Відрекомендовувалися працівниками банку з гарячої лінії, чемно розпитували про залишок грошей на рахунку й плели якісь байки про безпеку, але чоловік виявився обережним й обізнаним з попередженнями горохівських правоохоронців про безчинства шахраїв, і натомість спілкуватися з сумнівними абонентами зателефонував правоохоронцям, а заодно й на гарячу лінію банку.
На гарячій лінії банку клієнт переконався: звідти йому ніхто не телефонував, а працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області таку мудрість, звісно, вітають зі побажанням: «От би всі так давали відкоша злочинцям!»
Читайте також: На Волині викрили підпільний цех з повним циклом виробництва безпілотників (Фото, відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)