Вічна пам’ять і слава Героям!
Чорна звістка прийшла на Волинь: на фронті загинули 6 наших земляків
У гірких сльозах ранок у нашому краї...
18 грудня в громадах Волинської області повідомили, що на передовій загинули ще шестеро бійців з нашого краю.
Це – Микола Голінчук, Валерій Марушко, Сергій Пилипюк, Віталій Тимощук, Михайло Ковб і Станіслав Щирий, інформує «Суспільне Луцьк».
Микола Голінчук
У Шацькій громаді оголосили дводенну жалобу у зв'язку із загибеллю військовослужбовця Миколи Голінчука. Полеглому захиснику було 44 роки, із 6 грудня його вважали зниклим безвісти.
![Микола Голінчук.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/4w/dguyem-0x0-794x446-yigsv2wquokxuz3giru5lucyovafe4w3.jpg)
Волинянин служив із січня 2023 року. Наразі стало відомо, що молодший лейтенант загинув на Донеччині. У Миколи Голінчука залишилися батьки, дружина і двоє синів. Прощання з військовослужбовцем відбудеться 19 грудня.
Валерій Марушко
17 грудня під час артилерійського обстрілу в селі Мар’їнка на Донеччині загинув військовослужбовець із села Смолигів Валерій Марушко, повідомили у Торчинській громаді.
![Валерій Марушко.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/qp/sohsqa-0x0-794x446-ac7mru25ztk3lpt7ohepuzdedlzkqqp2.jpg)
Боєць служив на посаді стрільця-снайпера аеромобільного батальйону. У Валерія Марушко залишилися батьки, сестра і брат. дату прощання із захисником сповістять пізніше.
Сергій Пилипюк
Як повідомили у Вишнівській громаді, з допомогою ДНК-експертизи підтвердилася загибель 47-річного бійця Сергія Пилипюка, якого майже рік вважали зниклим безвісти.
![Сергій Пилипюк.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/ai/hcwbw6-0x0-794x446-szukrwmpjoajcdzeygvqveydw6md4aim.jpg)
Наразі відомо, що 16 грудня 2022 року під час бойового зіткнення поблизу населеного пункту Опитне на Донеччині волинянин отримав важкі поранення. Після бою військового доставили у лікарню в Київ, де він помер 23 січня 2023 року.
Віталій Тимощук
Про втрату також сповістили у Велицькій громаді – під час виконання бойового завдання на передовій загинув військовослужбовець із села Кашівка Віталій Тимощук.
![Віталій Тимощук.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/ad/bdygpf-0x0-794x446-yauyg22v7iwdhrwmkpkkfqfhs6ycjadb.jpg)
Відомо, що волинянин служив у війську ще із 2014 року. Захиснику було 43 роки. дату прощання з бійцем повідомлять пізніше.
Михайло Ковб
У Колківській громаді оголосили триденну жалобу — на війні загинув боєць із села Велика Осниця Михайло Ковб. Захиснику було 22 роки.
![Михайло Ковб.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/bm/s6ytzy-0x0-794x446-olzeoojty2ohbpftwpoloaxh64gm6bmu.jpg)
Військовий загинув 13 грудня під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Дата прощання поки невідома.
Станіслав Щирий
Мешканцю села Боголюби Станіславу Щирому було 37 років. Боєць служив на посаді стрільця-санітара механізованого відділення, повідомили у Луцькій міській раді.
Солдат загинув ще 4 липня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.
Вічна пам’ять і слава Героям!
Читайте також: У Волинській єпархії Православної церкви України анонсували різдвяні благодійні заходи.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)