![Поліція Волині організувала свято для діток (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/vp/fsfq4c-gig67j34mhscwlaq6owgcnkaafu3uvpy.jpeg)
Не хлібом єдиним!
Поліція Волині організувала свято для діток (Фото)
Була гарно, цікаво, незабутньо
Напереродні різдвяно-новорічних свят первинна профспілкова організація ГУНП у Волинській області на чолі з Наталією Горошко, спільно з ювенальною превенцією, поліцейськими психологами, співробітниками головної інспекції організували привітання для діток працівників поліції у Ковельському та Камінь-Каширському районах.
Про це розповідають на сайті про Ковель.
На святкові заходи також запросили дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, а також діток-переселенців.
Загалом, близько 350 малюків та школярів переглянули виставу «Рукавичка», яку професійно виконали актори Волинського академічного музично-драматичного театру, окрім цього, профспілка, за сприяння благодійників, підготувала малечі подарунки, а вручив їх сам Святий Миколай.
Дітлахи щиро та із захопленням спостерігали за грою акторів, разом з ними танцювали та грали ігри. А приємні пакуночки додали ще більше радості малечі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/dt/d7s5db--1x0-580x326-hyxkp3kl4hiopxny4phwrpl7nsfmjdto.jpeg)
Як зауважила Наталія Горошко, у такий складний воєнний час дітки по-особливому потребують уваги, яскравих емоцій та вражень, тому профспілка всіляко намагається сприяти організації таких заходів.
Читайте також: «У Луцьку горе-водій втікав від патрульних (Відео)».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)