![У лікарні на Волині жінці видалили пухлину та зберегли нирку (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/ki/5d3wh5-4hkgkoo4emzjwzwyt4dljsbc2u3jekis.jpg)
Професіонали!
У лікарні на Волині жінці видалили пухлину та зберегли нирку (Фото)
Хірурги Нововолинської лікарні прооперували жінку та лапароскопічно видалили пухлину, чим зберегли пацієнтці нирку
Як зазначають на сторінці медзакладу у фейсбуці, це безпечна і мінімально інвазивна техніка видалення пухлини, яка дозволяє зберегти здорову частину органу. Нирка пацієнтки продовжує нормально функціонувати.
Про це пише Район Нововолинськ.
У медзакладі нагадують, що у лікарні лікують онкологію передовими методами, тому ще одній пацієнтці провели лапароскопічну нефректомію – видалення нирки без розрізу.
Обох жінок на третій день виписали додому, зазначають у лікарні.
«Дякуємо професіоналу та найкращому наставнику, лікарю-урологу, кандидату медичних наук Андрію Журавчаку. Завдяки співпраці з ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДСУ забезпечуємо весь спектр складних лапароскопічних оперативних втручань у Нововолинській лікарні», – йдеться у дописі.
Також у лікарні зазначають, що вибір методики лікування залежить від багатьох факторів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/z5/oowlc2--1x0-699x932-pmzheqnjqtrzo2ct55gg734jx6ksaz57.webp)
Читайте також: «На Волині кількість хворих на ГРВІ зросла на 9%».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)