![У волинському селі старшокласники поспішили на сучасні українські вечорниці (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/56/kro6br-264ayc7fq3biljli3tkfoxuu3ovuu56y.jpeg)
Молодці!
У волинському селі старшокласники поспішили на сучасні українські вечорниці (Фото)
Колоритне дійство відбулося в Мирненському ліцеї Горохівської територіальної громади
Одинадцятикласники разом із класним керівником запросили на сучасні вечорниці друзів із 10 класу та їхню вчительку української мови та літератури , завуча ліцею Євгенію Петрівну Зубко.
Про це ліцеїсти розповідають на своїй сторінці у Facebook.
«Лунали пісні, жарти, проводилися веселі конкурси. Дівчата пригощали хлопців смачними стравами.
З'ясували, що вишивання - це набагато складніше, ніж листати соцмережі. Відпочили душею, набралися наснаги в давніх українських традицій . Зробили висновки , що такі заходи відкривають неоціненну спадщину нашого славного народу, дають поштовх рости, розвиватися, боротися за майбутнє», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/ll/o3nyz2-0x0-600x800-62ehphgrumy6ehyzp5sasyhievfozllo.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/qt/ssv52q-0x0-600x800-klelyh5eudcr6uye2j3lmqj5iq4xoqth.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/re/mts5bn-0x0-600x800-kmo3bn3kg6efrz452wl26ojs5nm4xre2.jpeg)
Читайте також: «Тепер у них стало 10 діток: на Волині подружжя прийняло в свою сім’ю 5 чужих малят».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)