![Сільська громада на Волині купила для ЗСУ FPV-дрони на 2000000 гривень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/ii/u7w3qv-4h5lrxoggioxptl7lrckmcy5qahzziip.jpg)
Разом - до перемоги!
Війна
Сільська громада на Волині купила для ЗСУ FPV-дрони на 2000000 гривень
Боратинська громада придбала FPV-дрони та тепловізійне обладнання для ЗСУ на 2 мільйони гривень
Боратинська сільська рада спрямувала 2 000 000 гривень для матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу підрозділу Сил оборони України. За рахунок коштів місцевого бюджету було придбано FPV-дрони та спеціальні спостережні пристрої (тепловізійне обладнання), які критично необхідні при виконанні бойових завдань із оборони та захисту територіальної цілісності України, інформують в громаді.
Продовжуємо підтримувати наших Захисників! Працюємо разом заради Перемоги!
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)