![На Тернопільщині в різдвяній шопці народилася овечка](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/t2/ygn7xp-lp4w6xqx6ajmiebv7bc4a3dbu3yttt2i.jpg)
Отакої.
На Тернопільщині в різдвяній шопці народилася овечка
У Зборові в шопці народилася овечка
Тварин для шопки привіз один із підприємців громади.
Про це у соцмережі написав міський голова Зборова Руслан Максимів, інформує Суспільне.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/4b/lzjufc--1x0-794x447-on4xv5iyb4tu6ghwzma4rao6k7dty4bz.jpg)
«Напередодні Різдва на узбіччі площі в Зборові встановлювали різдвяну шопку, а біля неї — невелику кошару з овечками. Так хотіли подарувати трохи радості для жителів та гостей міста. Особливо овечки в кошарі цікавили дітей, які з охотою фотографувалися та годували їх. Сьогодні народилася овечка. Ця подія не може залишити нас байдужими адже нове життя, як невеличке чудо, вселяє надію на краще», — написав Руслан Максимів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/kx/4mk5cc-0x0-794x445-cn4jpnrdfdvsvf3e3s2qp7uuzf2ankxw.jpg)
«Спочатку, як підприємець надав нам тварин, ми думали, що то два баранчики. В результаті і назвали їх Данило і Петро. Ну, Данило вже не буде, а буде Дарина. Настільки це було неочікувано, взагалі ми думали, що тварина захворіла, думали, що перегодували. Хотіли лікувати, а поки ми зібралися з ліками, то на нас чекав такий приємний сюрприз», — розповів керівник земельного відділу Зборівської міської ради Віктор Хованець.
За словами Віктора Хованця, тепер новонароджена стала місцевою зіркою. До різвяної шопки приходять місцеві жителі та роблять з нею фото.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/og/uhvvzi--1x0-794x447-y2ysdkocqfbbbtl5eq5kwvlpmne4log4.jpg)
Шопку встановлюють другий рік поспіль, повідомив голова Зборівської громади Руслан Максимів.
«Відколи повномасштабне вторгнення, війна в нашій країні, ми не встановлюємо новорічні ялинки. А лише минулого року встановили різдвяну шопку, щоб жителі нашого міста мали хоча б якусь радість на різдвяні свята. Цьогоріч ми вирішили доповнити цю різвяну шопку і біля неї розмістити кошару».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/4b/lzjufc--1x0-794x447-on4xv5iyb4tu6ghwzma4rao6k7dty4bz.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)