![У громаді на Волині наліпили вареників на передову](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/wq/6xey7j-0x66-800x533-bmysdhj3tn7xfndfgjcddpbij5yxrwqt.jpg)
Гуртом зробили гарну справу для військових.
У громаді на Волині наліпили вареників на передову
У Колодяжненській громаді підтримують захисників усім, чим можуть
«Важливо не лише регулярно донатити, а й своїми діями нагадувати, що ми повсякчас пам’ятаємо про наших військових, захоплюємося їх мужністю та відвагою, висловлювати вдячність – чи то добрим словом, чи відправленими на фронт листівками та дитячими малюнками, чи власноруч приготованими смаколиками… Особливо - у період різдвяно-новорічних свят, адже в цей час ще більше хочеться допомагати та дарувати позитивні емоції», - про це розповідають на сайті громади.
Щоб передати бійцям домашній настрій і затишок у Центрі культури, дозвілля та спорту села Колодяжне проходила акція «Вареники на передову». Усі охочі мали можливість долучитися до виготовлення української страви: хто – продуктами, хто - особисто. Зокрема, участь в акції взяли працівники закладів культури та бібліотек громади. Долучились і заклади освіти.
«Наліпили вареників, спекли та придбали печива. Зібрали немало смаколиків та чаю. Гуртом зробили гарну справу для наших військових. Згодом смачні гостинці поїдуть до наших захисників. Бо ж і справді: «В тилу допомагаємо - на фронті перемагаємо!» Маємо надію, наших воїнів потішать такі домашні гостинці», - йдеться у дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/x2/ub7p3z-0x0-800x600-ungmfl5wxk3an6ur5worfnzpwnpcfx22.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/jp/bk7n45-0x0-800x1067-lo5yg7fmkaehik455vlnrxg2w336hjpn.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/mg/eqkpbj-0x0-1536x2048-bkpgzqu3umihzkgtjz7svi6jce2oamgf.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: У селі на Волині невідомі витягли вози та колодязь на дах зупинки.
У минулому році на Волині було зафіксовано 13 температурних рекордів.
Начальник сектору одного з правоохоронних органів на Волині погорів на хабарі (Відео).
Ще один ляп «Кварталу 95»: луцька співачка обурена спотворенням пісні її батька.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)