![Жінку, якій вперше на Волині пересадили печінку, виписали з лікарні](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/ej/u6cvu4-z5bf66mfkqv7nmythqvm44wja3eyyejy.jpg)
Пацієнтка почувається добре.
Жінку, якій вперше на Волині пересадили печінку, виписали з лікарні
Сьогодні з відділення трансплантації органів виписали додому Валентину Антонівну - першу (в нашому лікувальному закладі) пацієнтку з трансплантованою печінкою!
Про це інформують в медичному закладі.
«Вона почувається добре, і вже готується радувати своїх рідних новими планами та задумами, адже важкий цироз - уже в минулому, а попереду - можливість жити повноцінним життям! Дякуємо родині донора за згоду на донорство органів - низький вам уклін!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/ly/iyrdzp-0x0-2048x1366-g7asdcqkwkso7fofo55bltpmarcdvlym.jpg)
Також Директор Aleksandr Dudar провів обхід на відділенні, під час якого завідувач та лікарі доповіли про усіх пацієнтів з пересадженими органами, та обговорили наступні кроки!
Тож в Новий Рік з новими силами, ідеями та планами!», - йдеться у повідомленні.
Читайте також: За одну ніч у Волинській обласній клінічній лікарні пересадили 4 органи – серце, печінку і дві нирки.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)