![На Волині діти годували птахів у засніженому парку (Фото, відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/go/yhue32-0x438-1205x803-uvjptszx42323bbd6fanmyayulcqbgon.jpg)
У такі стихійні зимові дні дуже важко птахам знайти корм.
На Волині діти годували птахів у засніженому парку (Фото, відео)
Підгодівля птахів взимку - це важлива справа для збереження осілих птахів
Працівники бібліотеки для дітей Любешівської селищної ради організували із читачами-природолюбами екскурсію із спостережень за птахами у заплаві Стоходу. Вкотре під час прогулянки засніженим нацпарком зі школярами розвісили екогодівнички у вигляді пряників та зробили годівнички у апельсинах!
Про це розповіли на фейсбук-сторінці Національного природного парку «Прип’ять-Стохід».
«Спостерігаємо та допомагаємо птахам разом! Це мегацікаво для дітей та дуже важливо для пернатих, особливо коли природні екосистеми замело снігом, гілки дерев вкриті льодом. У такі стихійні зимові дні дуже важко птахам знайти корм, а харчування важливо щоб вижити пернатим! Годівничку під силу зробити кожному! Головне, щоб вона була заповнена кормом!», - йдеться у дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/hd/a7ahav-0x0-1152x2048-lsj6muxrwglbssuhd5v7t2ycn7yhihdo.jpg)
![У такі стихійні зимові дні дуже важко птахам знайти корм.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/go/6elbau-0x0-1205x1600-uvjptszx42323bbd6fanmyayulcqbgon.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/wd/cb62cy-0x0-2048x2048-bgicofpbgie6yd7nuzfsr3xndxyqtwdn.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/in/4v4yn5-0x0-1152x2048-meug5kl5sbt5pe7ui3iijrl74klywinp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/uw/3fecvp-0x0-1205x1600-7upyfhyrncddetgdnppm3kblnwaivuwc.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Кутею пригощали, грошей на ЗСУ наколядували: у волинському місті відбулося дійство «Три празники в гості» (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)