![На Волині автівка злетіла в кювет і врізалась в металеву опору](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/mz/5szrsr-0x18-800x533-tuthwqeoir33kfvpmqn4rspz7hs3gmzp.jpg)
Будьте обережні за кермом!
На Волині автівка злетіла в кювет і врізалась в металеву опору
На щастя, пані за кермом народилася в сорочці
Дорожньо-транспортна пригода сталася за селом Журавники Горохівської територіальної громади Луцького району.
За попередньою інформацією, близько першої години ночі 37-річна жителька Луцького району, будучи за кермом Volvo, не вибрала безпечної швидкості руху, не врахувала дорожньої обстановки й з’їхала на узбіччя, де допустила зіткнення з металевою опорою.
На щастя, жінка не постраждала. Поліцейські склали на порушницю протокол за порушення вимог статті 124 КУпАП – тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.
Читайте також: На кордоні Волині з Польщею затримали двох чоловіків.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)