![Складний маршрут довжиною 3360 км: волинські волонтери доставили цінний вантаж на фронт (Відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/ja/xbbfzd-21x0-1347x898-hcj5p2qbecdat7fvvaa7qwkdxxlgxjaj.jpg)
Волонтери дякують усім, хто долучився до формування вантажу.
Складний маршрут довжиною 3360 км: волинські волонтери доставили цінний вантаж на фронт (Відео)
Відбулася перша у 2024 році волонтерська поїздка до бійців на передову, організована Дубівською сільською радою та за підтримки й допомоги жителів громади
Місцеві дубівські волонтери Віктор Самчук та Володимир Босак, вже вдома. Попри важкі погодні умови чоловіки виконують важливу, відповідальну і нелегку місію.
Про це інформують на фейсбук-сторінці Дубівська громада - громада позитивних змін.
Під час зустрічі із захисниками роблять пам'ятні фото, Віктор Самчук передає вітання і слова вдячності жителям громади:
«Всім вітання від наших хлопців! Усі дуже задоволені, що про них не забувають, дякують усім людям за гостинці, за домашню випічку, за смачні голубці. Вже відзвонюються і просять ще голубців. Дякують дітям за малюнки і солодощі, за подарунки. Все довезли, все передали, повертаємося додому».
Волонтери дякують усім, хто долучився до формування вантажу і хто допоміг фінансово:
«На спідометрі 3360 км, 5 діб в дорозі, маршрут складний: Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Хмельницька області, погодні умови ще складніші: мороз, сніг, дощ, ожеледиця, хуртовина, обледеніння. Витримали і наші волонтери, і автівка, впорались, усе завезли, передали, до кого не доїхали, - відправили посилки Новою поштою. Дякуємо Віктору Самчуку та Володимиру Босаку за таку важливу і таку нелегку працю!»
А доправили волонтери цього разу на фронт зарядні станції EcoFlow DELTA Max 1600 та Bluetti АС180Р, 1800Вт, 1440Вт/час і два FPV дрони (камікадзе), придбані за благодійні внески працівників Дубівської сільської ради для 46-ої окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ Збройних сил України. У цьому військовому формуванні несуть службу воїни-земляки із сіл Городище, Дубове та Вербка.
Військові ж записали вдячне відео для жителів Дубівської громади.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/a2/xhx5cl-0x0-1200x1378-fpc56hzm2twu2trb5xft3rzpqzo3sa2k.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/a6/cy2nf4-0x0-1200x1462-27jfdoffjsvslegsery4s7lkis2wza6m.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/4j/qqoyjb-0x0-1200x1418-eycjh5izkodkvqdotka6m75iym42e4jq.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/fw/julye3-0x0-1200x1600-ln6valh3srigmqw2vpi2r7fbok66nfw6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/yg/js57mk-0x0-1200x1600-igkagxuw4rydflqskj52l2s7nwkssyge.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Стяг батальйону від військових отримали вихованці музичної школи на Волині.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)