На проїжджій частині дороги утворилася колона автівок, водії яких не змогли подолати кучугури і застрягли.
На Волині між двома селами у снігових заметах застрягли аж 14 автівок
У цей час в авто перебувало 25 осіб
Надзвичайний випадок зафіксовано в Луцькому районі.
Сьогодні вранці рятувальники 22-го Державного пожежно-рятувального поста міста Берестечко допомогли водіям транспортних засобів, що застрягли в снігових заметах.
У зв’язку з погодними умовами між селами Старики та Перемиль Берестечківської громади Луцького району на проїжджій частині дороги утворилася колона автівок, водії яких не змогли подолати снігові намети та застрягли.
![Фото – ГУ ДСНС України у Волинській області.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/cg/qwtcp5-0x0-1156x521-uhfuahg5n3aj47ggyyqwbr7bu6toxcga.jpg)
Рятувальники за допомогою буксирувального троса відтягли всі автівки та відновили рух учасникам дорожнього руху.
Загалом особовим складом частини надано допомогу водіям 14-х автомобілів, в яких перебувало 25 людей, інформує пресслужба ГУДСНС України у Волинській області.
Читайте також: На Волині автомобіль протаранив підводу.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)