![Третьокласники з Луцька розмальовують сувенірні торбинки та підтримують ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/2n/zf2gh3-0x170-2048x1365-tysfugplr233ugq7plbbb6zxxqpqv2nv.jpg)
30% від заробітку школярі передають на допомогу захисникам.
Третьокласники з Луцька розмальовують сувенірні торбинки та підтримують ЗСУ
Луцька школа № 13 є учасницею освітнього проєкту «Підприємливі діти»
Учнів 3-А класу цього навчального закладу зацікавила ідея продажу шоперів з логотипами міста Луцька.
Цим поділилася на фейсбук-сторінці Олена Купчик.
«У нас не вистачало знань і навиків ведення підприємницької діяльності. Тому ми вирішили взяти участь у конкурсі ідей для праці в проєкті «Підприємливі діти». Ми шукали заготовки, фарби, підбирали ескізи. Коли шопери були готові, то мали перший досвід продажу - ярмарок на підтримку ЗСУ. А далі - більше. Домовилися з підприємцями міста про реалізацію нашої продукції в торгівельній мережі, реклама в інтернет-магазині, переговори з директором Музейний простір «Окольний замок», проведення майстер-класів з розпису шоперів для учнів і вчителів школи. Ми були в захваті від нашої праці.»
30% від заробітку школярі передають на допомогу ЗСУ. І ось чудова новина! Учнівський бізнес-план зацікавив організаторів проєкту і 3-А клас став учасником третьої едиціі проєкту «Підприємливі діти: Луцьк-Люблін» у Луцьку. Починається підприємлива пригода! - пише Олена Купчик.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/gq/z3oeba-0x0-2048x1536-zpqgsjbjsnvyutnzuhvnlqmdrrkd4gqs.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/ma/omsb2i-0x0-1536x2048-erlgaiuhh7v5tqh4gligxgor543nkma7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/uu/szkxqh-0x0-1536x2048-dmharo3r2uxlrwbkceqbdszjq7f2huuz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/p6/qjs5e4-0x0-1536x2048-y3t5cegcohwx5eblv43m6xoz4ikurp6w.jpg)
![30% від заробітку школярі передають на допомогу захисникам.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/2n/woiwyw-0x0-2048x1536-tysfugplr233ugq7plbbb6zxxqpqv2nv.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Волині діти власноруч розписане імбирне печиво передали воїнам на фронт.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)