![Брати-довгожителі з Волині уже переступили 90-літній рубіж](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/m2/73xgab-0x352-1200x800-goy7v3rgc32sbgz2qjbyodic2652rm2q.jpg)
Брати-довгожителі Никонор та Василь Нікончуки з Поворська
Брати-довгожителі з Волині уже переступили 90-літній рубіж
Брати Никонор та Василь Нікончуки - якраз ті, про кого говорять «щасливі у літах і дітях»
Обоє вже переступили 90-літній рубіж і є одними з найстарших мешканців Поворська, що на Ковельщині. Никонору Себастьяновичу 17 грудня минулого року виповнилося 96 років, а Василю Себастьяновичу 14 січня нинішнього – 90 років.
Про це йдеться на сайті Поворської громади.
Народилися брати у с. Смолярі в бідній, але працьовитій багатодітній родині, у якій на сьогоднішній день з 9-ти дітей лише вони топчуть ряст на землі. Пережили лихоліття Другої світової війни, а старшому Никонору, інваліду війни, довелося ще й повоювати в Японії. Створили свої сім’ї, побудували хати, посадили дерева, виховали дітей – одним словом, за народною мудрістю, гідно виконали необхідний мінімум завдань людини у світі. А ще все життя сумлінно трудилися: Никонор біля трактора, його так і називали «доктором техніки»; а Василь в колгоспі біля коней, яких змалку обожнював завдяки батьку та тримав майже до 85-річного віку.
Обидва брати уже поховали своїх дружин. Тепер проживають у домівках самі та, дякувати Богу, ще можуть дати собі раду і не почуваються одинокими та забутими. Батьків щодня обов’язково провідують діти. Їх у Никонора, наприклад, троє – Євгенія, Тетяна, Петро, у Василя двоє – Сергій та Марія. Мають, звичайно, і внуків та правнуків.
А днями у родини випала чудова нагода знову зібратися докупи: у сімейному колі відзначили 90-річний ювілей Василя Себастьяновича. За святковим столом посиділи, душевно погомоніли, позгадували минуле, почерпнули сили і енергії з духовного джерела батьківського дому, коли ще живі найдорожчі і найрідніші люди.
Здоров'я вам, брати Нікончуки! Обов’язково дочекайтеся ще однієї Перемоги!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/2d/2zhk46-0x0-1200x1600-anzgodp4hdo575r4f6byhuz6jjtf72dk.jpg)
![Брати Никонор та Василь Нікончуки з Поворська](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/m2/i3cpi3-0x0-1200x1600-goy7v3rgc32sbgz2qjbyodic2652rm2q.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: 89-річна волинянка уже передала воїнам понад 150 пар в'язаних шкарпеток.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)