![Волинську громаду, яка нещодавно доєдналась до ПЦУ, відвідав владика Матфей](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/ci/urmua5-g2klr6uotiteurbdjqihxt7yfmlmhcit.jpg)
Архіпастиря зустріли парафіяни і за древнім Українським звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
Волинську громаду, яка нещодавно доєдналась до ПЦУ, відвідав владика Матфей
19 січня 2024 року Високопреосвященний Матфей архієпископ Володимирський і Нововолинський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Казанську громаду с. Піща Шацького благочиння, яка нещодавно змінила свою юриздикцію з УПЦ (мп) до Православної Церкви України
У місцевому храмі владика Матфей звершив святкову Божественну літургію.
Про це інформують у Володимир-Волинській єпархії.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/fi/isrrlm-0x0-1200x1600-rqjxicswk2ulz7yf5touwnyajpjwzfit.jpg)
На церковному подвірʼї архіпастиря зустріли парафіяни і за древнім Українським звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/ev/22aiaw-0x-1-1199x910-627dl7urjl6xiljxprqeksniugqfcevb.jpg)
Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, благочинний прот. Михайло Цвінкилевич та запрошене духовенство.
За Богослужінням лунали молитви за Українське військо, за перемогу та за мир в Україні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/fh/m3t52y-0x0-2048x1536-5bjfnvdlembzmxs77nm2yfd3wc2g6fhb.jpg)
Після заамвонної молитви, архіпастир виголосив повчальну проповідь, а також наголосив, що важливо сьогодні чітко розуміти де своє-Українське, а де чуже й вороже - московське, тому подякував парафіянам за їх позицію та приєднення до Православної Церкви України.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/ax/ly6mcs-0x0-2048x1536-7on6zb7a5smhfijeu4chylkowlcniax7.jpg)
Враховуючи те, що парафія нещодавно змінила своє підпорядкування, та під час Різдвʼяних свят храм був зачинений, тому владика Матфей на прохання парафіян за (старим стилем 19 січня) в День Богоявлення, по завершенні літургії звершив Чин Великого освячення води.
З понеділка 22 січня парафія переходить на новий стиль.
Богослужіння завершилось виголошенням уставного многоліття, йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/av/jl33yc-0x0-2048x1536-egcxx3ihutg4bvtow47eevnnk7vcvavf.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)