![У Львові з нагоди Дня Соборності України встановили патріотичний рекорд](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/iz/pqp3ec-2x0-2043x1362-dni2ihkjqbhwlbneuiqjen7jlpq5kiz3.jpeg)
Слава Україні! Героям слава!
У Львові з нагоди Дня Соборності України встановили патріотичний рекорд
На площі біля Львівського театру опери та балету урочиЙого приурочили до Дня Соборності України, проголошення 105-ї річниці Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки
21 січня з нагоди Дня Соборності в центрі Львова встановлюють рекорд України – студенти ліцею імені Героїв Крут розгорнуть найбільший синьо-жовтий прапор із тисячами підписів військових, в тому числі Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
О 14:30 год на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочався перфоманс «Мій найцінніший прапор».
«Найбільший Державний прапор України з підписами дітей, волонтерів, освітян, митців і наших хоробрих воїнів – тих, завдяки кому ми є, прапор, який об'їхав майже кожен куточок фронту і ввібрав в себе прагнення тисяч наших співвітчизників, биття тисяч сердець, розгорнули у центрі Львова. Цей стяг – символ єдності, завдяки якій Україна виборює перемогу. Разом ми сильні. Відстоїмо себе та нашу землю. Україна – Соборна», – написав пізніше голова ОВА Козицький.
Рекорд України вдалося встановити у категорії «Найбільший український прапор із побажаннями від військових та дітей зібраних по всій Україні та лінії фронту». Урочистості завершились виступом військового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
![Слава Україні! Героям слава!](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/iz/6ap6wn-0x0-2048x1362-dni2ihkjqbhwlbneuiqjen7jlpq5kiz3.jpeg)
Побажання на синьому полотні писали діти, публічні люди, волонтери, благодійники, освітяни та культурні діячі. Жовте ж полотно підписали українські військові, які перебувають на лінії фронту.
Читайте також: Ті, хто тисне на журналістів та бізнес, дають пас нашим недругам – Петро Порошенко.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)