![Ковельський школяр заколядував на ЗСУ, а священники допомогли купити дрон](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/o2/lv5e76-j3hzk2o4txk5zafqvrwjdozwcyxyeo2h.png)
Разом - до перемоги!
Ковельський школяр заколядував на ЗСУ, а священники допомогли купити дрон
Парафіянин собору Благовіщення Пресвятої Богородиці семикласник Павло Шумський придбав за ці кошти FPV-дрон для 100-ї окремої бригади ТрО 54-го батальйону
У хлопця багато родичів і друзів на війні, тож вони підтримали його намір. Про рішення допомагати Збройним силам України Павлова мама пані Наталія каже: «Дякуючи воїнам, наш син не чує вибухів, не бачить руйнувань і смертей. Якось, дивлячись новини, він запропонував пожертвувати всі свої заощадження на придбання дрона. Не вагаючись, ми погодилися з його рішенням». А з придбанням безпілотника допомогли настоятель собору протоієрей Василь Мичко та клірик священник Михайло Левочко.
Павло Шумський навчається в ліцеї № 7, тут працює і його мама, інформує Волинська парафія.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/xp/k3aumv-0x0-1000x750-eeqq6fisbzkrms7qjhc2pwvmrojlcxpo.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)