![Сьогодні масово на Волині шукають шанованого Майстра](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/gc/2b4agm-dewphtiajlfqyfuirykei4zudv6hegcz.jpeg)
З роси і води Вам, шановний ювіляре!
Сьогодні масово на Волині шукають шанованого Майстра
Першого лютого зустрічає свій знаковий ювілей горохівчанин, експрацівник, старшина Горохівської СДПЧ 9 Валерій ОЛІЙНИК
Неймовірно приємно знати, що День народження Валерія Федоровича відбудеться, як завжди, незабутньо.
До нього важко додзвонитися з вітаннями, бо бути знайомим із цим чоловіком слова і діла мають за честь жителі міста, Горохівщини й довколишніх громад. Ювілярові міцно тиснуть руку за порядність, інтелігентність та професіоналізм у найважливішому – бути відповідальним колегою й чудовим другом.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/72/c3rrla--1x0-494x642-xxyavybcndoljcmhpkh6lhbucqpfa726.png)
Ще замолоду хтось вдячно назвав його майстром не лише за золоті руки, бо з нашим Майстром хочеться ділитися радістю й порадитися в скруті, його жарти завжди влучні й дотепні, допомога щира й безкорислива, а людяність завжди на висоті.
Шановний ювіляре! Адресуємо Вам із нагоди мудрого 65-річчя найгарніші вітання. Нехай міцним буде здоров’я, щасливою – чудова родина, переможною й мирною – наша Україна. Ми зичимо, щоб у дарованому Богом многолітті Ви багатіли радістю й вдячністю. Цінуємо, поважаємо! Шануйтеся, Друже, бо Ви того варті! З роси і води!
Ігор БОГОНОС, голова Горохівської районної організації пенсіонерів МВС України «Ветеран» і всі ветеранівці.
А в дарунок прийміть від нас пісню.
Читайте також: «Художниця Соня Морозюк була заміжня за волинянином».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)