![Автівки з Німеччини поповнять автопарк волинських бійців на передовій](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/rx/nto7ao-0x72-1280x853-aiviub6jz3adnopcbdfnxs4a5u5czrxy.jpg)
Так тримати!
Автівки з Німеччини поповнять автопарк волинських бійців на передовій
Подібна техніка дуже затребувана нашими військовими на фронті, адже її можна використовувати як для перевезення людей, так і вантажів
Мікроавтобус Volkswagen та фургон FIAT передали із німецького Монгайма завдяки сприянню польських партнерів.
Про це повідомив Ігор Пальонка - голова Володимир-Волинської територіальної громади.
«Повертаюсь із закордонного відрядження з Мальборка із двома автомобілями, які невдовзі поповнять автопарк військових підрозділів.
Учора в міській раді Мальборка відбулась зустріч нашої делегації, до складу якої увійшли володимирські депутати Андрій Принда, Андрій Гнатюк та Тетяна Ващук, із бурмістром міста-партнера Мареком Хажевські, головою міської ради Павелом Дзівошем та мером Монгайма Даніелем Цімерманом.
Після спілкування у стінах мерії відбулась передача ключів від автомобілів. Подібна техніка дуже затребувана нашими військовими на фронті, адже її можна використовувати як для перевезення людей, так і вантажів.
Щиро дякую нашим партнерам із Мальборка та новим друзям із Монгайма за цю важливу та потрібну у складний для України час допомогу. Цінуємо вашу підтримку та віримо, що спільними зусиллями здолаємо ворога, який нині намагається зруйнувати Україну та загрожує усій Європі.
Разом ми непереможні! Все буде Україна!» – йдеться в дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/id/s2ojvz-0x0-1280x960-xdxlixyywezgkinycxhajcgfibk3gidb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/zd/xxnmet-0x0-960x1280-q2nf7p7dwkhk43mzqc6ohaixd6h4kzdm.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)