![Навіть поблизу Луцька відкачують воду, що вже казати про Волинське Полісся...](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/dh/xgaswu-0x35-1600x1066-ufkgznntds5qg24qp5z6q6l2dzxxddhf.jpg)
Так, роботи спеціальним службам буде чимало...
Офіційно
Навіть поблизу Луцька відкачують воду, що вже казати про Волинське Полісся...
Тіьки вчора волинські рятувальники двічі виїжджали для відкачування води.
Так, рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцьк за допомогою мотопомпи відпомпували воду з прибудинкової території жителів села Великий Омеляник, що на вулиці Володимирській.
Черговий підрозділ 4-ї ДПРЧ м. Ковель за допомогою мотопомпи відкачав воду з прибудинкової території приватного домогосподарства в місті Ковель на вулиці Рєпіна, інформує пресслужба ГУ ДСНС України у Волинській області.
Читайте також: На Волині показали красиву і небезпечну повінь (Фото).
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)