![У книгозбірні поблизу Луцька зіграють у настільну гру](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/tm/ywyw44-nkcygreiy57hbkwrv5zlxh43g73fptmh.jpg)
У книгозбірні поблизу Луцька зіграють у настільну гру
Організатори запрошують долучитися як внутрішньо переміщених осіб, так і мешканців Луцької громади.
Захід відбудеться у неділю, 11 лютого, в бібліотеці-філії селища Рокині (приміщення будинку культури, вул. Шкільна, 1). Початок - о 12.00,
Про це інформують Перспективи Волині.
Для участі в заході потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/JBTsKbRZQSvCHbRw6.
Після розгляду форм кожен учасник отримає повідомлення з підтвердженням участі у заході, адже кількість місць - обмежена.
Варто додати, що цей захід реалізовується в межах проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в рамках програми Єднання заради дії. Реалізовується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. Проєкт передбачає доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічну підтримку та розвиток соціально-комунікаційних навичок, сприяючи покращенню психологічної стійкості, адаптації та інтеграції за новим місцем проживання.
До слова, настільну патріотичну гру «Відбудуй Україну» завідувачці бібліотеки-філії селища Рокині Жанні Дем'янчук подарував тамтешній мешканець, переселенець із Харківщини - народний майстер і музейник Олег Яровий.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/tm/d6zeus-0x-1-960x805-nkcygreiy57hbkwrv5zlxh43g73fptmh.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)