![У громаді на Волині посмертний орден Героя отримали родичі (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/5n/n7zqme-imd47qaslxuo26kokoyiqceaa7nfy5nm.jpg)
На спомин про тата
У громаді на Волині посмертний орден Героя отримали родичі (Фото)
На Маневиччині вшанували пам'ять загиблого захисника України, вручивши його рідним військову відзнаку.
Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено (посмертно) старшого солдата Олега Миткалика.
Про це інформує Маневицька селищна рада.
В Оконському ліцеї, у якому колись навчався Герой, голова громади Олександр Гаврилюк та начальник Першого відділу Камінь-Каширського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, підполковник Геннадій Лічман вручили почесну відзнаку дружині - Віті Анатоліївні - та доньці Олександрі.
Подяку Маневицького селищного голови за виховання щирого патріота, достойного сина України, вручив батькам Олега - Олені Іванівні і Павлу Андрійовичу - Олександр Гаврилюк. Слова вдячності рідним звучали від директора ліцею Олега Ковердюка та старости села Петра Биковського.
Нагадаємо, що механік-водій танкового взводу Олег Павлович Миткалик пішов на фронт боронити Батьківщину від ворога на початку квітня 2022 року. А вже 22 вересня в результаті ворожого артилерійського обстрілу позицій Збройних сил України на території Донецької області відважний боєць загинув.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/5o/ujkqci-0x0-2317x2042-3afrejwwnvm2nvlg2yywmouuc2emr5ot.jpg)
Читайте також:
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)