![Громада на Волині передала допомогу землякам-військовим на передову](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/fc/ixbbhr-0x100-1200x799-v3b6qzpysw5cn3q2stspjr32hwoywfc3.jpg)
З вірою в Перемогу!
Війна
Громада на Волині передала допомогу землякам-військовим на передову
Горохівська громада продовжує підтримувати захисників
На запит військових було передано квадрокоптери Mavic, які вже незабаром працюватимуть на передовій, вдень і вночі відстежуючи пересування ворога, а отже, допомагатимуть рятувати життя наших Героїв.
Про це повідомляє Горохівська міська рада.
«Головна мета зараз – Перемога! Продовжуємо підтримувати наших військових. Робимо все можливе, щоб Захисники відчували максимальну підтримку Горохівської громади», – йдеться в дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/uh/ua3ftg-0x0-1253x1304-5thfufvhcarst3idy6uljxkvsnr2suhs.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)