![Рідні загиблих волинян звершили паломництво на Закарпаття](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/id/vxnvtc-fscru35tntlyxlfiagjubmnwff4ppidi.jpeg)
Незабутньо!
Пульс дня
Рідні загиблих волинян звершили паломництво на Закарпаття
Свою поїздку назвали «З вірою в серці»
Протягом поїздки на святі і пам'ятні місця Закарпатського краю шановане товариство згадувало рідних. Незабутнє спілкування, щира молитва, незабутні спогади - таким запам'ятаються ці дні.
Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook волонтерка, вдова воїна АТО з с. Скриголове Мар'янівської територіальної громади Луцького району Євгенія Харків.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/4h/5xd7mo-0x0-1536x2048-d6wfbjpuvugxp5wlyruok4qjofk2x4hq.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/a3/ss5scz-0x0-2048x1536-btnpqp5pa2bk2ci4b7etjjppplunsa3q.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/wj/c4byzn-0x0-1600x1600-nmvhgoumamjvy2z4wyx3yleztt43vwje.jpeg)
Читайте також: «Оплески тим, хто народився у 50-х – 60-х роках і живе до теперішнього часу!»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)