![З Волині на передову доставили два квадроцикли](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/fr/kgteiy-zf5jnbgkaapa2ttsrsdb4ag3jzxg7frm.png)
Разом - до перемоги!
З Волині на передову доставили два квадроцикли
Квадроцикли для евакуації поранених військових, на які збирали кошти волонтери, уже на передовій
Потрібну суму для купівлі двох квадроциклів збирала організація «Меценати для солдата» з Луцька, активно долучатися до їхнього придбання закликала волонтерка з Володимира Ірина Смірнова, яка на своїй фейсбук-сторінці не лише публікувала номер картки, а й проводила аукціони і навіть онлайн-колядування. Також долучилися діти полеглих захисників, які п’ять тижнів тому взяли участь у благодійному концерті «Коляда від дітей Небесного Легіону і наших Героїв», під час якого зібрали сто тисяч гривень, інформує «Слово правди».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/4d/xozjud--1x0-691x344-zzw3m3sucy6nctemvhr5sirluvnig4d6.png)
«Квадроцикл потрібен передусім для евакуації при постійних обстрілах, щоби мобільно рятувати життя наших мужніх Героїв на нулі! Завдяки розголосу і підтримці нам вдалось зібрати кошти аж на два «квадрики»! Велика подяка Ірині Смірновій за організацію та усім дітям, учасникам благодійного концерту за вашу посвяту. Минулого тижня частина дітей навіть приїхала з інших міст, щоби побачити на власні очі і бути присутніми при передачі важливої допомоги нашим військовим», – написав у фейсбуці керівник волонтерського руху Руслан Теліпський.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)