![У Ковелі купили прожектори, які допоможуть ловити «Шахеди»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/5x/u6tetm-yrjdslxpqjxbwkr4mx3ewodicud4t5x2.jpg)
Разом - до перемоги!
Війна
У Ковелі купили прожектори, які допоможуть ловити «Шахеди»
Про це повідомив міський голова Ігор Чайка
«Передав сьогодні пошукові прожектори Bandera Flashlight BFL 280.1X для роботи мобільних вогневих груп, що виконують завдання з протиповітряної оборони нашого міста та регіону.
Прожектори використовують для пошуку ворожих повітряних цілей. Пристрій підсвічує ціль на відстані до трьох кілометрів, і мобільна вогнева група, залежно від наявного у неї типу озброєння, працює по цілі.
Хлопці в офіційному запиті просили також і про зарядні станції EcoFlow. Через заблокований кордон маємо затримку із їхньою поставкою, але, як тільки отримаємо, також передамо.
Дякую оборонцям нашого неба!», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/vj/2xpcwc-0x0-2048x1536-qfqvomfsgsd7ztwnbxvwgx6grhhmpvjm.jpg)
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)