![Судимий за крадіжки волинянин збував наркотики у виправну колонію](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/hr/i6zsuk-0x4-1125x750-ry2nvne5nvk3eh2zj76yyrtuzn2i6hrv.jpg)
Чоловік постане перед судом.
Судимий за крадіжки волинянин збував наркотики у виправну колонію
Прокурори Камінь-Каширської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 46-річним жителем Ковеля незаконного придбання, зберігання з метою збуту, а також збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі (ч.2 ст. 307 КК України)
За даними слідства, судимий уже за крадіжки і грабежі чоловік, який у травні 2022 року звільнився з місць несвободи, 07 вересня 2023 року перекинув на територію Маневицької виправної колонії пакуночки з бупренорфіном та канабісом.
Одразу після цього його затримали працівники установи.
Обвинувачений перебуває під вартою і невдовзі постане перед судом.
Досудове розслідування: Камінь-Каширський РВП ГУНП в області.
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)