![Як луцькі школярі допомагали волонтерам (Відео, фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/kv/kcaqk2-0x40-2048x1365-56ixjvg2rr3n42fprtaqxsut44si4kv7.jpg)
З вірою у Перемогу!
Як луцькі школярі допомагали волонтерам (Відео, фото)
Учні 6-А класу Луцького ліцею №25 разом із класним керівником Гасан Аліною Ігорівною відвідали волонтерський штаб «Генерація змін»
Діти долучилися до виготовлення окопних свічок і сухпайків, які зігріють й підтримають наших Захисників на передовій.
Про це йдеться на сайті навчального закладу.
«У повітрі пахло весною... Така ж весна квітувала у серцях учнів 6-А класу, які вже не вперше разом із класним керівником Гасан Аліною Ігорівною переступали поріг волонтерського штабу «Генерація змін». У січні, прощаючись із волонтерами штабу, шестикласники обіцяли, що неодмінно прийдуть сюди ще раз. Слово своє дотримали. І хоч у штабі було прохолодно, проте гарячі серця й теплі долоні учнів свідчили про їх щире бажання долучитися ще раз до волонтерського руху.. Саме у штабі центру по-особливому відчуваєш дух часу.
«Луцьк, зупинись! Загальнонаціональна хвилина мовчання. Вшануймо усіх тих, хто загинув за незалежність України. Вічна пам'ять героям!» І лунала «Плине кача.. «, і в очах дітей бриніли непрохані сльози.. Вони уже знали, коли наші герої повертаються додому на щиті.. Саме тут, у волонтерському центрі, серце огортає зворушливе почуття гордості, що ти - частинка України, і твоя праця може наблизити перемогу! Здавалося, що серця б'ються в одному ритмі.
Робили все усвідомлено й відповідально: чи то підписували синьо-жовтий прапор, вкладаючи у кожне слово щирість почуттів, чи то уважно робили окопні свічки, знаючи секрети їх виготовлення, чи то збирали сухпайки нашим захисникам, додаючи до них малюнки й листи.. Від пані Наталії приємно було дізнатися, хто отримав сухпайки, які ми складали минулого разу. Вона була щиро подивована тим, як ми все пам'ятаємо та розуміємо, тому й запросила нас на перегляд фільму.
Здавалося, що й холод відступив, коли дружне «Слава Україні! Героям слава!» розчинилося у повітрі. Щасливі, горді й незламні діти України! Щира подяка Вам за те, що у своєму серці, як найдорожчий скарб, бережете Україну, що долучаєтеся до волонтерського руху, який наближає перемогу! Сьогоднішній невеликий струмок Вашої благодійної допомоги влився у велику ріку єднання українського народу! Сердечна вдячність Вашим батькам та вчителям за плекання патріотичних почуттів, за велику любов до України!
У повітрі пахло весною... А в серцях дітей уже горів вогник перемоги та зігрівав їхні душі..» – йдеться в дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/yc/yts3iz-0x0-2048x1536-2lfbuanmmgyvxzce47qawfjqgw7dcycb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/vt/ing3rt-0x0-2048x1536-w7lcmyahe57mvt22l5d6gsrblmhyuvtr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/cs/ovdo73-0x0-1536x2048-kycakhmudkquqxn2uw4733t3m4b3kcsx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/5t/2xesbj-0x0-2048x1536-rfzvyanpvykfln3ztazx76kn4ewxq5tm.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)