![Військовослужбовець з Волині, який повернувся з ворожого полону, отримав нові документи](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/rl/hw2jux-0x89-1062x708-ncdjfwpevqusdsr26lu255ubeedpvrl5.jpg)
Після повернення на Батьківщину воїн взявся за відновлення документів.
Військовослужбовець з Волині, який повернувся з ворожого полону, отримав нові документи
Ілля - прикордонник-кінолог. Повномасштабна війна застала чоловіка у Маріуполі
У квітні 2022 року під час прориву із заводу ім. Ілліча на Азовсталь він разом зі своєю дівчиною, з якою служили в одному підрозділі, потрапили у полон ворога.
У січні 2024 року прикордонника звільнили. Вдома на нього чекали рідні та кохана, яка провела у полоні 5 місяців.
Після повернення на Батьківщину воїн взявся за відновлення документів. Тож і звернувся до Міграційної служби Волинської області, - повідомили на фейсбук-сторінці установи.
Міграційна служба звертає увагу, що оформити паспортні документи можна у будь-якому підрозділі ДМС, «Паспортному сервісі» чи ЦНАП, незалежно від місця реєстрації.
Згідно зі статтею 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей», паспортні документи для звільнених з полону українців оформляються без сплати адміністративного збору та державного мита.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)