![На Волині відбувся всеукраїнський турнір з футзалу, присвячений Героям Небесної Сотні](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/7t/5smk4o-0x0-2047x1365-dyqimgipwf5v2lk7oqu7gcwtfqqyv7tz.jpg)
За традицією уже втретє на турнір прибули 14 команд з усіх куточків України.
На Волині відбувся всеукраїнський турнір з футзалу, присвячений Героям Небесної Сотні
В обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні стартував всеукраїнський турнір з футзалу на честь пам’яті народжених Революцією гідності
З відкриттям змагань учасників від імені засновника привітав перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.
Про це інформує Волинська обласна рада.
Керівник ліцею Павло Боснюк зауважив, що ідею волинян з проведення таких змагань до пам’ятних днів про Героїв Майдану підтримали усі військові ліцеї, коледжі та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Тож за традицією уже втретє на турнір прибули 14 команд з усіх куточків України, загалом понад 150 учасників.
Гімн, хвилина мовчання і квіти на знак вшанування новітніх українських Героїв. Вітальні і напутні слова від наставників і почесних гостей. «Наші захисники самовіддано боронять країну, щоб ви мали можливість навчатися, змагатися і бути гідною їм зміною. Більшість із вас обере військових фах. Це почесно і дуже відповідально. Футбол гартує силу, швидкість, витривалість, інтелект і вміння досягати результату в команді. Усі ці якості знадобляться вам у майбутній професії. Бажаю успіху в досягненні усіх цілей і мрій. Вірю у кожного з вас», - звернувся до ліцеїстів перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.
Перебуваючи у короткій відпустці, повболівати за місцеву команду прийшов і депутат обласної ради, а нині військовослужбовець 100-ї БрТрО Олександр Пирожик «Я щасливий бачити стількох патріотично заряджених українців. Пам’ятайте, що ви нащадки славного козацтва, оборонців Крут, борців національно-повстанського руху, новітніх наших Героїв Небесного воїнства. Боротьба триває, вона важка. Але наша найбільша перемога неодмінно буде», - висловив він упевненість.
Суддівство турніру здійснюватимуть відомі футболісти, представники всеукраїнської та місцевої Асоціацій з мініфутболу та футзалу, а також федерації футболу Волині. НА переможців та учасників змагань очікують медалі. Кубки та подарунки від меценатів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/du/tnydap-0x0-2048x1365-t3bmpa5kqx5ckrp7vqq424hxymmbmdus.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/z4/5csqu2-0x0-2048x1365-j46koxjerrjdukluatoq6i4ergvm7z4t.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/fd/yxm45u-0x0-2048x1365-ndurjohm3l22csf5mi4shetrntfnkfdh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/kh/gqycnj-0x0-2048x1365-oomqr65mi5wslqrbsuuk77fedumgekhw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/m6/goohwc-0x0-2048x1365-qhs3iykmsrnmxyzeec6w7xrh3m3obm6k.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/jp/u5ey3w-0x0-2048x1365-gnz77mgmfvds3hn6woplfsim2j4rejpx.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: У Луцьку відбувся благодійний баскетбольний турнір.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)