![Двоє Воїнів Боратинської громади отримали нагрудний знак «Золотий Хрест»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/um/2cxqsl-4x0-1026x684-sfnz6eshya4a6gfousuyzpmilvv6vums.jpg)
Пишаємося Героями!
Двоє Воїнів Боратинської громади отримали нагрудний знак «Золотий Хрест»
Нагороди отримали житель села Вербаїв Олег Зварич та житель села Мстишин Володимир Цапук
«Золотий хрест» – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного 2022 року. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії. Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.
Про це повідомляє Боратинська громада.
Пишаємося нашими героїчними земляками та бажаємо їм щасливого повернення додому!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/3g/nsykie-0x-1-1280x576-uzcmwxj3uzuffuaz6rlnl75udumoz3gl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/2e/eyvvl5-0x-1-1600x720-tvfukn3yc7hsjgxg54tgwk5lzhjcf2eq.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Четверо освітян представлять Волинь на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)