![На Волині підтопленими залишаються 612 господарських споруд](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/af/xfisel-69x-1-750x500-obekkzzulvh5kvh6f67a2a3j67wnkaf7.png)
Пік зимової повені іде на спад.
На Волині підтопленими залишаються 612 господарських споруд
Станом на 23 лютого на Волині залишаються підтопленими 13,482 гектарів сільськогосподарських угідь
Площі підтоплень у порівнянні з попереднім днем зменшились на 159 гектарів.
Про це інформує Суспіьне.
Пік зимової повені йде на спад, розповів Суспільному заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів в області Ростислав Кравчук і додав, що цьому сприяє сприятлива температура та відсутності дощів.
Наразі підтопленими в області залишаються 612 господарських споруд. У Камінь-Каширському районі у воді залишаються 5 148 гектарів, у Ковельському — 8 334 гектари.
«У цих районах продовжують працювати насосні станції, які відкачують воду. У Ковельському району — три та Камінь-Каширському — дев'ять, —
каже Ростислав Кравчук.
Як говорить заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів в області, рівні води в річках понизили свій рівень: Прип'ять та Стохід на один сантиметр, Західний Буг — на два сантиметри.
«На полях ще є «блюдця» з водою, також ще не зійшла вода в заплавах, але пік повені ми вже пережили і потепління, і вегетація рослин сприятимуть тому, що рівні води й надалі падатимуть», —
каже Ростислав Кравчук.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)