![Мер Нововолинська відвіз на фронт катер](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/xn/f2dils-ifw45go4gwq7a6rpplwqri5vnuocdxnj.jpg)
Борис Карпус.
Війна
Мер Нововолинська відвіз на фронт катер
Його надали польські партнери
Про це міський голова Борис Карпус повідомив в ході пресконференції для місцевих ЗМІ. «Розповів деталі крайньої поїздки в зону бойових дій. Побували на трьох напрямках на Півдні та Сході. Передали морпіхам човен від польських партнерів, а також різне обладнання», - зазначив мер.
Також очільник громади розповів про допомогу армії у 2024 році. «Як і в попередні роки, так і цьогоріч підтримка Сил оборони є пріоритетом, сказав пан Карпус. - У бюджеті громади на 2024 рік вже закладено 10 мільйонів гривень. На сесії плануємо додати ще близько 20 мільйонів гривень».
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)