![Діти з Волині перетворили метал смерті на мистецтво (Фото, відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/ed/iktsmo-10x0-1258x839-miwptrflzg5qgkzygorrfwtcwqm2sedl.jpg)
З вірою в Перемогу!
Діти з Волині перетворили метал смерті на мистецтво (Фото, відео)
23.02.2024 року в Литовському Сеймі відкрили виставку дитячих малюнків на уламках зброї
«Металевий відблиск» – таку назву має виставка робіт української молоді, дітей з Рожищенської територіальної громади нашої області. Яскравими фарбами життя вони розмалювали більше 150 уламків зброї, що була випущена державою-терористом по мирних районах Харкова, Запоріжжя та Донеччини. Знешкоджений метал та інші предмети передали дітям військові та волонтери.
Про це у соцмережах повідомила Віра Шварцкоп, волонтерка та організаторка проєкту.
«Українські діти хочуть донести всьому світу, що вони живі, вони борються, живуть, творять і розвиваються в країні, де йде війна і вони мріють про Перемогу України і мирне дитинство», – розповіла волонтерка.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/o2/6gxexq-0x0-1280x839-gog7z4vylfchd2jfw5poxg6gvsapco2n.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/74/efaf5e-0x0-960x1280-wlmhsmmmdb2jxn26vkgwhbtoyapwb74f.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/2i/jf273c-0x0-960x1280-eu57gt56htnetzmls7aqadggxjeww2ic.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/oj/4fvq6p-0x0-960x1280-g2dntuazgpl52wxb7phu4ozp73rc2ojr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/kq/rjtcjx-0x0-960x1280-vgdyeba6grbibiehtn5oqbciyinhlkqw.jpg)
«Ми неймовірно вдячні всім, хто допоміг цьому статися, всім завдяки кому тема України звучить в Європі. Найперше – нашим рожищенським дітям, які незважаючи на труднощі воєнного часу роблять дуже важливу справу – творять, здобувають, борються за краще майбутнє. Їхнім батькам, які виховали гідних нащадків. Нашим Захисникам, завдяки яким ми можемо жити це життя. Всім посадовцям і простим людям, які добрим словом, організаційно і копійкою допомогли вивезти експозицію за кордон. Окрема подяка литовським друзям Saudargas Paulius і UYGL! Разом переможемо!» – йдеться в дописі.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Прикордонник з Волині без втрат вивів побратимів з-під обстрілів (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)