![У містах Волині перевірили питну воду на радіацію](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/yb/eajp7p-93x0-1012x675-6cvsqfbd2gohfghkz2e467ydhur32ybc.png)
Такі спостереження проводяться тричі на день у визначених моніторингових точках.
У містах Волині перевірили питну воду на радіацію
ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» продовжує моніторинг у цілях радіаційного спостереження і дозиметричного контролю та якості і безпечності питної водопровідної води в населених пунктах області
За результатами досліджень природного радіаційного фону цього тижня показники відповідають нормі.
Про це йдеться на сайті закладу.
Зокрема, 23.02.2024р. в населених пунктах Володимирського, Ковельського, Камінь-Каширського, Луцького районів та обласному центрі гамма-фон становить 0,10-0,12 мкЗв/год (10–12 мкР/год), що в межах попередніх даних. Перевищень рівнів природних фонових значень не реєструвалося.
Такі спостереження проводяться тричі на день у визначених моніторингових точках.
Досліджені проби питної водопровідної води у містах Луцьк, Володимир, Нововолинськ, Ковель, Камінь-Каширський, селищі Маневичі відповідають вимогам ДСаПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за санітарно-хімічними і мікробіологічними показниками.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Волині відкрили центр комплексної допомоги дітям (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)