![Військові передали школярам волинського села прапор з передової](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/ol/paovfx-2rueyalhc4xkuvqwell2bz57i4xk3olu.jpg)
Разом - до перемоги!
Військові передали школярам волинського села прапор з передової
Добрі справи не залишаються непоміченими – вони світяться, як маячки
Про це інформує Боратинська громада.
«Днями до учнів Мстишинської гімназії (Боратинської громади – Ред.) завітав о. Роман, настоятель Петропавлівського храму с. Коршовець та Вербаїв із словами вдячності від військовослужбовців Збройних Сил України, які несуть службу у Лимані. Подяку та прапор військової частини із підписами і побажаннями від воїнів він вручив учням 5 класу та класному керівнику Андрійчук Аллі Миколаївні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/fk/puy2uk-0x0-1600x1200-mzuxmwgar4svhp2nkcdp77jtbyigpfko.jpg)
Учні на Різдвяні свята вітали жителів навколишніх сіл із святами, а виручені кошти доклали для придбання медикаментів, необхідних для військових. Подяка від воїнів стала для школярів сюрпризом, який надихає та мотивує на нові добрі справи!
Продовжуємо боротьбу! Разом до Перемоги!», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/jx/fzffsn-0x0-1200x1600-y2k3oo36moxjcmbpdrs5wyoefitmbjxk.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)