![Волинянин здобув дві медалі на Всеукраїнських змаганнях з біатлону (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/4b/7arjf2-0x45-1080x720-6jukx5ztribnsgrceiu2673tlcqxn4bb.jpg)
Так тримати!
Волинянин здобув дві медалі на Всеукраїнських змаганнях з біатлону (Фото)
Нещодавно відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з біатлону, з нагоди 30-річчя першої олімпійської нагороди незалежної України Валентини Цербе-Несіної
До складу команди з Волині увійшов житель села Промінь Боратинської громади, учень Володимирського спортивного ліцею Волинської обласної ради Назарій Савонік. Йому вдалося в перший же день змагань піднятися на п’єдестал переможців: він здобув «срібло» у спринтерській гонці.
Про це повідомляє Боратинська громада.
І це не єдиний успіший вситуп Назарія на цих перегонах. В заключний день змагань наш біатлоніст здобув перемогу у індивідуальній гонці у середній віковій групі, показавши хорошу стрільбу на найкращу швидкість на лижні. Таким чином, наш земляк привіз зі змагань одразу дві медалі, ставши володарем «срібла» та «золота».
Вітаємо Назарія з блискучим виступом та бажаємо нових гучних перемог!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/7k/oqasbv-0x0-960x1280-pyd5m6mc5rqrzdajudtpdxeyk3xqi7k6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/wv/v66eyk-0x0-960x1280-x5id45sstjliq7gaaykyqncltaxtfwvz.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)