![Місто на Волині підтримуватиме жителів зруйнованого окупантами Бахмута](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/jh/lnwpnh-wbake6wmbrnhaj4ddtaen3nt7nwmhjhb.jpg)
Обговорили під час зустрічі напрямки майбутньої співпраці, що полягають у сприянні в наданні гуманітарної допомоги.
Місто на Волині підтримуватиме жителів зруйнованого окупантами Бахмута
Про це повідомили у міській раді міста Володимир
«Кількість друзів нашої громади зростає – сьогодні зробили перший крок до започаткування співпраці із містом-фортецею під час онлайн-зустрічі з начальником Бахмутської міської військової адміністрації Олексієм Ревою та його колегами.
Бахмут, що потерпає від війни з 2014 року, нині повністю знищене ворогом. Однак міська військова адміністрація Бахмутського району, кількість працівників якої налічує всього четверо осіб, продовжує опікуватись своїми мешканцями, працюючи в Дніпрі та інших містах України, де створюють спеціальні центри підтримки та налагоджують партнерські відносини з органами місцевого самоврядування.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/zj/tkydvu-0x0-1280x853-f7tl54yzvuz2c7ymhg2uu6l2a3ywrzjm.jpg)
Таку співпрацю Бахмут запропонував і нам. Тож княжий Володимир радо простягає руку підтримки місту, яке, віримо, обов’язково відродиться після Перемоги й знову, як і колись, матиме статус «міста щасливих людей».
Обговорили під час зустрічі напрямки майбутньої співпраці, що полягають у сприянні в наданні гуманітарної допомоги, зокрема від міжнародних партнерів та проведенні спільних культурних й спортивних заходів.
Невдовзі буде складено відповідний меморандум, яким офіційно засвідчимо партнерство обох міст», - йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)