![Завдяки донатам сільська громада на Волині придбала ще одне авто для ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/ej/de4w2w-yq7s4hozlectotiyrunp4gd6kigxbejl.jpg)
Разом - до перемоги!
Війна
Завдяки донатам сільська громада на Волині придбала ще одне авто для ЗСУ
Йдеться про Рівненську громаду на Ковельщині
«Надіємось, що транспортний засіб стане у нагоді для тих, хто стоїть на захисті нашої країни, дає гідну відсіч окупантам та наближає Перемогу. - Інформують у громаді. - Придбання авто стало можливим за рахунок донатів земляків (30%), а також коштів переданих із заробітних плат працівників галузі освіти (колективи шкіл та садочків) та апарату і підрозділів сільської ради (70%).
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/gd/qzcysa-0x0-1024x768-4gphvo6mfgnqvt5izm2t3kk7acaj6gdn.jpg)
Авто відправили для одного із підрозділів 100 бригади, де сьогодні несе службу наш земляк С.Х. ( Рівне-Гуща), Лиманський напрямок.
Дякуємо кожному і кожній,хто наближає Перемогу України! Разом Переможемо!».
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)