![Заради підтримки воїнів: у Луцьку гіпермаркет «Там Там» влаштовує великий футбольний турнір](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/lf/izvkbu-qybxyjrnn62kyjlsqwhxosddzzd47lfb.jpg)
Граємо, вболіваємо і донатимо!
Заради підтримки воїнів: у Луцьку гіпермаркет «Там Там» влаштовує великий футбольний турнір
Проведення чергового благодійного турніру з футболу анонсували сьогодні під час пресконференції ініціатор змагань гіпермаркет «Там Там» та партнери
Як співорганізатор і гравець однієї з команд благодійну спортивну акцію традиційно підтримав голова обласної ради Григорій Недопад.
Про це інформує обласна рада.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/rv/t6x27n-0x0-2048x1365-2kot6t47kvl2itjshcryow3s6hzhurv4.jpg)
«Цієї суботи в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі заради підтримки захисників вже вп’яте у видовищній грі зійдуться любителі та професіонали футболу. Перелік учасників незмінний - це команди національної збірної України серед ветеранів, СК Волинь, Там Там, 6-го Волинського прикордонного загону та будівельної компанії «Луцьксантехмонтаж».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/ng/iz6yog-0x0-2048x1365-b5cinxgkaubfkolfjcytk7o44q5acng6.jpg)
Допомога спорядженням та обладнанням різним бойовим підрозділам і підтримка воїнів, звільнених з полону, - такою є і залишатиметься, доки триває війна, мета благодійного турніру, запевнив ініціатор акції – керівник гіпермаркету Там Там Віктор Кульбачинський. «Цього разу збираємо кошти на засоби протидії ворожим дронам для 417-го окремого стрілецького батальйону. Його командир – лучанин і наш друг В’ячеслав Стрижеус, а основна сила – хлопці з Волині. Ми вже передали їм один комплект РЕБ, але що більше коштів зберемо, то більше захисту отримають воїни. Тож, мусимо невтомно працювати, платити податки і донатити, аби вони могли нас боронити», - зазначив Віктор Кульбачинський.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/p3/rgwd63-0x0-2048x1365-en7ytbkwe243zk47uwkzlvmwv7mekp35.jpg)
«Кілька тижнів тому я повернувся із Запорізького напрямку, куди доправляли черговий транш допомоги. Там ворог б’є з усього можливого, а дрони літають роями. Тому кожен донат – це порятунок наших захисників. Бо ми живемо, поки вони б’ються. Додам, що стрільцям 417-го батальйону готуємо до відправки автомобіль, придбаний коштом працівників виконавчого апарату Волиньради. Переконаний, що і благодійний турнір, як і завжди, буде результативним», - висловив упевненість голова обласної ради Григорій Недопад.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/e5/buixo5-0x0-2048x1365-wxn25eyrun36jhebxey3qdsx7qkvfe5d.jpg)
Благодійний турнір розпочнеться об 11.00 годині. Окрім професійних і дорослих футболістів, змагатимуться також і діти. Окрім того відбудеться і благодійний аукціон, лотами слугуватимуть м’ячі та футболки з автографами легендарних футболістів та гравців команд», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/bo/6ei7qh-0x0-2048x1365-wcx7yn6d5pjueiae575bd5ejmfobybon.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)