![На Волині гасили умовну пожежу у їдальні дитячого садочка (Відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/i6/b7vne2-0x12-1000x666-vluezwdc5vepq7xe43dzpv6fydvpoi6n.jpg)
Рятувальники провели інструктаж з педагогічними працівниками.
На Волині гасили умовну пожежу у їдальні дитячого садочка (Відео)
В селищі Іваничі рятувальники провели пожежно-тактичне навчання у закладі дошкільної освіти
Згідно задуму, умовна пожежа сталася в приміщенні їдальні, всередині знаходився потерпілий. Персонал об’єкту, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, розпочав боротьбу з вогнем первинними засобами пожежогасіння та евакуацію дітей у безпечне місце.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Вогнеборці, що прибули на виклик, провели розвідку в ході якої виявили потерпілого, якого евакуювали на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги. Після чого оперативно загасили «пожежу».
Окрім практичних відпрацювань, рятувальники провели інструктаж з педагогічними працівниками. Присутнім продемонстрували, як загасити пожежу за допомогою вогнегасника, а дітям рятувальники принагідно наголосили дбати про власну безпеку при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/hn/4u6wfi-0x0-1000x694-myc62rtgkzmn443e6xt2ejj3whezshnp.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Волині горів двоповерховий будинок.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)