На Волині викрили злочинну організацію у збуті психотропів через соцмережі (Фото)
За процесуального керівництва прокурорів Волинської обласної та Луцької окружної прокуратури сімом громадянам повідомлено про підозру у вчиненні у складі злочинної організації незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та збуту особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 307, ст. 255 КК України)
Серед підозрюваних – три жительки Львівщини, двоє волинян, житель Одеси та житель Дніпропетровської області.
За даними слідства, співорганізатори злочинної організації створили Telegram-канал, аби збувати через «закладки» психотропні речовини на території Волинської та Львівської областей, та залучили до цієї діяльності інших членів.
Встановлена причетність підозрюваних до вчинення 75 епізодів наркозлочинів.
У ході санкціонованих судом обшуків у фігурантів кримінального провадження вилучено понад 8 кг амфетаміну та PVP, мобільні телефони, банківські картки, позашляховик, грошові кошти в сумі 20 тисяч гривень.
На усе вилучене накладено арешт.
Шістьом підозрюваним суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, сьомій - у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Досудове розслідування: СУ ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу УБН ГУНП в області.
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: У Луцьку п'яний чоловік вбив свого знайомого.