![Захисникам з Волині передали три всюдиходи](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/56/gawtnl-rfdiw2yvorktwi3ubz46gyxgwb6cm565.jpg)
Разом до Перемоги!
Захисникам з Волині передали три всюдиходи
З Волині відправили три автомобілі «Iveco» для потреб військових
Зокрема, дві автівки призначені воїнам 100-ої окремої бригади та 14-ої ОМБр імені князя Романа Великого, які перебувають на Куп’янському напрямку. Ще одна прямує у Дніпро 14-му полку ССО.
Про це повідомили у Волинській ОВА.
«Дякую нашим волонтерам, які завжди підтримують Збройні сили України. Зокрема, благодійній організації Леся ЮА за авто, які допоможуть воїнам виконувати бойові завдання», – зазначив на своїй сторінці у фейсбуці начальник ОВА Юрій Погуляйко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/kh/yfbo65-113x0-1821x1366-dkhfuietp4ah7kf25hscktqsycv6ckh7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/am/nww4ek-114x0-1820x1365-apxcarsam6ught2o662feaiuf4wptaml.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Волинським прикордонникам у зону бойових дій відправлять 50 автівок.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)