![Волинське Берестечко в скорботі зустріло загиблого на війні Героя (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/4m/adriun-6gcpwxtwsmgxbnj4qzjixvlgmtqro4mt.jpeg)
Світла пам'ять!
Волинське Берестечко в скорботі зустріло загиблого на війні Героя (Фото)
Жителі Берестечківської громади «живим» коридором, з державною символікою та квітами зустріли траурний кортеж Героя, захисника України Олександра Юрійовича Джежери, 21.08.1982 року народження
На центральній площі м.Берестечко було відслужено чин заупокійної літії.
Про це повідомляють у Берестечківській територіальній громаді.
«Зі скорботними словами до усіх присутніх звернувся міський голова Ігор ГРУДЗЕВИЧ, який подякував Олександру і наголосив, що завдяки таким Героям ми можемо спокійно жити.
Вже біля рідного дому в селі Старики, де проживав Олександр, собором духовенства Берестечківського деканату було відслужено чин панахиди.
Найщиріші співчуття рідним і близьким. Небесний легіон поповнився ще одним янголом-Захисником, відважним воїном, низький уклін Герою за наше мирне життя.
Слава Україні! Героям Слава!» - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/fo/ytes77-0x0-2048x1536-bqxxxvxp23djkhcsslgvnrdopa3f6fog.jpeg)
Читайте також: «Волинь безпросвітно горює: на війні загинули ще троє захисників».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)